Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zapytania z uwzględnieniem specjalnych wymagań każdego z klientów, optymalizujemy procesy, minimalizujemy koszty.

o firmie

Kamaf

Istniejemy na Europejskim rynku galwanizerskim od 1993 roku. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych i wysoce wyspecjalizowanych rozwiązań w dziedzinie obróbki elektro-chemicznej na liniach Galwanizerskich. Lata doświadczenia, oraz determinacja przy rozwiązywaniu złożonych problemów naszych klientów, zaowocowała rozwinięciem wysokiej jakości produktów cechujących się wysoką precyzją wykonania oraz wysokim poziomem innowacyjności.

Nasza Historia

Firma KAMAF istnieje na rynku galwanizerskim od 1993 roku. Od samego początku działalności byliśmy silnie zorientowani na produkcję elementów wyposażenia galwanizerni na potrzeby wymagających klientów z rynków zagranicznych.

Dzięki współpracy z najlepszymi i najbardziej wymagającymi klientami mieliśmy możliwość, dopracowania naszych projektów oraz technologii produkcji według najwyższych standardów jakościowych.

Nasze certyfikaty:

Nasze atuty:

*Indywidualne podejście (dzięki rozpatrywaniu każdego zapytania w sposób indywidualny, i przy ciągłej współpracy i konsultacjach z naszymi klientami. Jesteśmy w stanie opracować rozwiązania, które w sposób optymalny spełniają oczekiwania naszych klientów).

*Minimalizacja kosztów (Dzięki bezpośredniej współpracy z technologami naszych klientów oraz dzięki czynnemu ich udziałowi w procesie projektowania zawieszek galwanizerskich. Jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty budowy zawieszek).

*Szeroki zakres usług.